Wyślij wiadomość
Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd.
Sterive For Innovation, kontynuuj tworzenie wartości dla klientów.

Dom

Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd.

Certyfikaty
Chiny Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Dziękujemy za dobrej jakości plastikowe butelki na pigułki foerhao, oczekujące przyszłej współpracy.

—— Bruce

Butelki PET i farmaceutyczne Butelki PET są świetne.

—— Nickle

Im Online Czat teraz

Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd. Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd.
FEH factory Fabryka 2 Fabryka 3 Fabryka 4 Fabryka 5 Fabryka 6 Fabryka 7 Fabryka 8
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : Foerhao
Ilość pracowników : 200~250
Coroczne wyprzedaże : 12000000-15000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 50% - 60%
Grupa Foerhao powstała w 2004 r., Aw 2011 r. Budujemy firmę pharm-packaging. Naszymi głównymi produktami są butelki z pigułkami farmaceutycznymi lub kapsułkami PE, pojemniki do opieki zdrowotnej PE i PET, ciekłe butelki PET do syropu oraz niektóre butelki do pakowania żywności, takie jak butelki gumy do żucia.

jest wyspecjalizowana w produkcji plastikowych butelek farmaceutycznych od 2011 r., posiada dwie firmy, koncentrujemy się na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwetkach do opakowań farmaceutycznych i weterynaryjnych. Dysponujemy ponad 200 pracownikami, czystym pomieszczeniem klasy ISO-7 o powierzchni 5000 metrów kwadratowych do pakowania produktów farmaceutycznych. I mamy wysokiej jakości maszyny z tworzyw sztucznych, ponad 40 zestawów, takich jak maszyna IM, maszyna BM, maszyna IBM i maszyna ISBM z wieloma formami do niestandardowych zamówień na opakowania. Zdaliśmy również certyfikat jakości ISO9001: 2008 i jesteśmy współpracą w dziedzinie zaawansowanych technologii w mieście Tianjin.

Foerhao ma misję „Sterive for innovation, nadal tworzy wartość dla klientów”, płacimy wysoką cenę za materiały i kontrolę jakości, aby sprostać wysokim i wyższym wymaganiom ze strony klientów oraz długotrwałej współpracy.

Szczegóły kontaktu
Tianjin Foerhao Pharmaceutical Packaging Co., Ltd.

Faks: 86-22-82125789

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)